MENU||| |||
Římskokatolická farnost Bystré u Poličky

Další skupiny

Modlitby matek

Setkávání matek, které probíhá dle určených pravidel, aby se takto znásobila síla modliteb jednotlivých skupin modlících se matek po celém světě.

skupiny: Bystré, Jedlová


Putovní svatyňka

Projekt putovní svatyňka je pastorační iniciativa mezinárodního Schönstattského hnutí. Panna Maria se vydává na cestu k lidem, k rodinám prostřednictvím putovního obrazu Třikrát podivuhodné Matky a Královny schönstattské. Od roku 1950 putuje obraz Panny Marie po světě. Putuje od rodiny k rodině, vždy na třídenní návštěvu v každém měsíci. Rodina přijímá Pannu Marii v Putovní svatyňce do svého domova. Panna Maria pak šíří kolem sebe atmosféru lásky a učí lásce.

skupiny: Bystré, Jedlová, Hartmanice


Svatyňka Božího milosrdenství

Projekt "Pouť důvěry vstříc Božímu milosrdenství". Modlitební aktivita, která začala probíhat v rámci Svatého roku milosrdenství v Královéhradecké diecézi začátkem února 2016. Přijetí obrazu do rodiny může být vnímáno jako taková malá duchovní obnova; obraz Božího milosrdenství má být pomůckou k tomu, abychom s otevřeným srdcem vešli do brány milosrdenství.

skupiny: Bystré, Trpín  


Živý růženec

Živý růženec tvoří lidé, kteří se společně modlí tuto modlitbu. Vždy 20 lidí se spojuje do jediné růže, která je tvořena z 20ti tajemství (růženec radostný, bolestný, slavný a růženec světla). Členové živého růžence se zavazují denně k modlitbě jednoho předem určeného desátku, který se po měsíci mění. Skupinka živého růžence se tak denně pomodlí celý růženec.

skupiny: Trpín


Klub krásných věcí

Klub krásných věcí je primárně určen pro dívky od 1. třídy. Ovšem nebráníme ani chlapcům, kteří by si chtěli zkusit některé ruční práce. Ono umět si přišít knoflík nebo spravit malou dírku na oblečení se může hodit i dospělému muži. Rády také přivítáme babičky i maminky pokud by měly zájem.

dnes
čtvrtek 18. duben 2024
Valerie / sv. Krescenc (Rostislav) (čtvrtek 3. velikonočního týdne)
Texty: Sk 8,26-40 // Zl 66 // Jan 6,44-51
Bohoslužba 19:00 Trpín
zítra
pátek 19. duben 2024
Rostislav / sv. Ema (pátek 3. velikonočního týdne)
Texty: Sk 9,1-20 // Zl 117 // Jan 6,52-59
Bohoslužba 19:00 Bystré
pozítří
sobota 20. duben 2024
Marcela / sv. Hugo (sobota 3. velikonočního týdne)
Texty: Sk 9,31-42 // Zl 116 // Jan 6,60-69
Bohoslužba 8:00 Bystré-fara, 18:00 Hartmanice (N)
zobrazit další