Římskokatolická farnost Bystré u Poličky

Přístav sv. Jana - pokyny k ubytování

Zahájení a ukončení pobytu

Příjezd - po 14:00 hod.

• Vedoucí skupiny převezme od správce budovu (včetně klíče) a obdrží závazný Návštěvní řád.
  • Správce zapíše stav elektroměru, plynoměru a vodoměru.

Odjezd (tedy opuštění všech protor budovy, dvora a zahrady) - do 11:00 hod.

• Správce převezme od vedoucího skupiny uklizenou budovu (vytřené podlahy, umyté a sklizené nádobí, vypnouté, odmražené a vysušené lednice, vynesené odpadky) a klíče (Při ztrátě klíčů je vedoucí skupiny povinen uhradit celou vložku včetně náhradních klíčů.).
  • Vedoucí skupiny zaplatí správci zbylou část ceny pobytu.
  • Pokud během pobytu dojde k jakémukoliv poškození budovy nebo jejího zařízení a vybavení,  je vedoucí skupiny povinen zaplatit správci požadovanou finanční náhradu.

Požadavky na ubytované

• Je zakázáno brát s sebou do Přístavu jakákoli domácí zvířata.
  • V Přistavu nelze pořádat oslavy, při kterých se hojně konzumují alkoholické nápoje.
  • Vyžadujeme přísné zachovávání nočního klidu (22.00-6.00 hod.). V případě nedodržení budeme po vedoucím skupiny požadovat bezpodmínečné zaplacení pokuty.
  • V celém objektu Přístavu je přísně zakázáno kouřit a dále rozdělávat oheň mimo ohniště.
  • Vzít s sebou vlastní ručníky, osušky, utěrky, toaletní potřeby a WC papír.
  • Ke spaní použít pod spací pytel vlastní deku nebo prostěradlo (nikoliv karimatku, která poškozuje povrch lůžek a ještě razantněji molitanové matrace).
  • Je zakázáno přemisťování postelí.
  • Varnou konvici po každém použití vypojit ze zásuvky.
  • Zbytky jídla dávejte do určené nádoby,  zbylé dovezené potraviny odvezte s sebou.
  • Je zakázáno lézt do otevřených oken a na zábradlí balkonu.
  • Jakékoliv závady na budově a jejím zařízení nebo vybavení je třeba ihned nahlásit správci.
  • Z bezpečnostních důvodů je přístup k rybníku a lodičkám uzamčen (půjčování lodiček - viz odkaz níže).
  • Panský rybník je chovný, tudíž je v něm zakázán lov ryb.

Za svěřené osoby a jejich chování během pobytu odpovídá vedoucí skupiny!

dnes
sobota 26. říjen 2024
Erik / sv. Rustik (sobota 29. týdne v mezidobí)
Texty: Ef 4,7-16 // Zl 122 // Lk 13,1-9