AKTUÁLNÍ INFORMACE

Hartmanice
Nedvězí
Hamry

OBECNÉ - celá farnost (F)

Karmelská pouť v Bystrém u Poličky se letos koná ve dnech 16. července (čtvrtek) a 18. - 19. července (sobota - neděle). Veškeré podrobnosti jsou uvedeny na plakátu.

Farní tábor se letos má konat ve dnech 5. - 11. července v Rychnově na Moravě. Plakát zobrazíte poklepáním na obrázek, přihlášku na odkazu níže.
Tábor 2020 - přihláška

* * *

Milí rodičové, blíží se nám začátek léta a s ním také náš farní tábor. Rádi bychom touto formou zjistili, jestli máte o tábor v letošním roce zájem kvůli současné situaci. Proto bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku níže, díky kterému si můžeme udělat předběžnou představu o tom, v jaké podobě tábor zorganizovat. Termín tábora je naplánovaný na 5.-11.7. Pokud by nám ale vláda neumožnila tábor v červenci uskutečnit navrhujeme náhradní srpnový termín od 16-22.8. V tomto termínu už by měl tábor jistě pouze příměstskou podobu, protože v tuto dobu už jsou všechna ubytovací zařízení zamluvena. Za nepříznivé situace bude tábor zrušen ale o tom bychom vás dopředu informovali stejně jako o podobě a ceně tábora.
Dotazník
Vyplněním ankety nám dáváte zatím pouze předběžnou představu o tom, zdali chcete, aby se tábor uskutečnil. Anketa není považována za závazné přihlášení dítěte na tábor. Pokud už v tuto chvíli víte, že byste chtěli dítě na tábor přihlásit, v příloze vám zasíláme přihlášku, kterou nám můžete vyplněnou poslat v elektronické podobě nazpět.

S přáním pohodových dnů,

za kolektiv vedoucíc
Markéta Mládková a Markéta Dvořáková.

Farní tábor pro starší děti se letos uskuteční ve dnech 16. - 21. srpna v Rychnově na Moravě. Plakát zobrazíte poklepáním na obrázek. přihlášku na odkazu níže.
Tábor pro starší děti 2020 - přihláška

Plakát ke 247. prosebné mariánské pouti Nový Jeruzalém - 14.7.2020.

Bystré (BY)

BYSTRÉ