AKTUÁLNÍ INFORMACE

Hartmanice
Nedvězí
Hamry

OBECNÉ - celá farnost (F)

Duchovnovní obnova pro manžele - 2.-3.3.2019 Přihláška

V sobotutu 2. března 2019 v 9.00 hod. se na faře v Poličce koná vikariátní setkání mládeže. Podrobnosti jsou uvedeny na plakátu.

V rámci oslav 100. výročí narození Tomáše kardinála Špidlíka Orel jednota Boskovice a senátorka Jaromíra Vítková srdečně zvou na přednášku a besedu s badatelem JUDr. Vilémem Fránkem, která se uskuteční 8.3.2019 v 16.00 hod. v Orlovně Boskovice. Podrobnosti jsou uvedenyna plakátu.
Orel jednota Boskovice vyhlásil veřejnou sbírku na podporu zbudování památníku Tomáše kardinála Špidlíka; více ke sbírce na plakátu.

V sekci Adopce na dálku jsou nově vyvěšeny dopisy indických chlapců ze srpna 2018 a z ledna 2019.

Bystré (BY)

BYSTRÉ