AKTUÁLNÍ INFORMACE

OBECNÉ
Bystré
Trpín
Jedlová
Hartmanice
Nedvězí
HamryOBECNÉ - celá farnost (F)

Karmelská pouť v Bystrém u Poličky se letos koná ve dnech 16. července (čtvrtek) a 18. - 19. července (sobota - neděle). Veškeré podrobnosti jsou uvedeny na plakátu.Farní tábor se letos má konat ve dnech 5. - 11. července v Rychnově na Moravě. Plakát zobrazíte poklepáním na obrázek, přihlášku na odkazu níže.
Tábor 2020 - přihláška

* * *

Milí rodičové, blíží se nám začátek léta a s ním také náš farní tábor. Rádi bychom touto formou zjistili, jestli máte o tábor v letošním roce zájem kvůli současné situaci. Proto bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku níže, díky kterému si můžeme udělat předběžnou představu o tom, v jaké podobě tábor zorganizovat. Termín tábora je naplánovaný na 5.-11.7. Pokud by nám ale vláda neumožnila tábor v červenci uskutečnit navrhujeme náhradní srpnový termín od 16-22.8. V tomto termínu už by měl tábor jistě pouze příměstskou podobu, protože v tuto dobu už jsou všechna ubytovací zařízení zamluvena. Za nepříznivé situace bude tábor zrušen ale o tom bychom vás dopředu informovali stejně jako o podobě a ceně tábora.
Dotazník
Vyplněním ankety nám dáváte zatím pouze předběžnou představu o tom, zdali chcete, aby se tábor uskutečnil. Anketa není považována za závazné přihlášení dítěte na tábor. Pokud už v tuto chvíli víte, že byste chtěli dítě na tábor přihlásit, v příloze vám zasíláme přihlášku, kterou nám můžete vyplněnou poslat v elektronické podobě nazpět.

S přáním pohodových dnů,

za kolektiv vedoucíc
Markéta Mládková a Markéta Dvořáková.


Farní tábor pro starší děti se letos uskuteční ve dnech 16. - 21. srpna v Rychnově na Moravě. Plakát zobrazíte poklepáním na obrázek. přihlášku na odkazu níže.
Tábor pro starší děti 2020 - přihláška


Plakát ke 247. prosebné mariánské pouti Nový Jeruzalém - 14.7.2020.NAHORU
Bystré (BY)

Žádné aktuální informace.

BYSTRÉ


NAHORU
Trpín (TR)

Žádné aktuální informace.

TRPÍN


NAHORU
Jedlová (JE)

Žádné aktuální informace.

JEDLOVÁ


NAHORU
Hartmanice (HA)

Žádné aktuální informace.


HARTMANICE


NAHORU
Nedvězí (NE)

Žádné aktuální informace.

NEDVĚZÍ


NAHORU
Hamry (H)

Žádné aktuální informace.NAHORU

Příspěvky, podněty, připomínky k farnímu webu posílejte na adresu uvedenou níže !

© 2014 ŘKF Bystré u Poličky    webmaster:     OBNOVIT